58 мешканців Валківської громади отримають допомогу для подолання складних життєвих обставин.

Комісія з питань надання одноразової адресної грошової допомоги мешканцям Валківської територіальної громади прийняла рішення про виплату грошових коштів громадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах. Кошти отримають ті, хто наразі цього найбільше потребує. Серед них 55 чоловік, які тривалий час борються із тяжким захворюванням та 3 особи, які постраждали внаслідок пожеж. Всього ж з місцевого бюджету для допомоги валківчанам комісією виділено кошти на суму 216 тисяч гривень.

Нагадаємо, що на 2021 рік Програмою соціального захисту населення Валківської міської ради на 2021-2025 роки для надання одноразової адресної грошової допомоги мешканцям Валківської міської територіальної громади, які опинились в складних життєвих обставинах (тривала хвороба або складне оперативне лікування) передбачено 250,0 тисяч гривень.