У Валківському ліцеї з’явився сучасний кабінет математики.

Депутати дали згоду на прийняття у комунальну власність Валківської територіальної громади сучасного обладнання для кабінету математики від Харківської обласної ради. До складу нового математичного кабінету входить великий інтерактивний монітор, ноутбук, сканкамера, принтер, відповідне програмне забезпечення, набори геометричних фігур на кожну парту, та інші дидактичні матеріали.
За словами заступника директора з виховної роботи ліцею імені О. Масельського Надії Котелевець, яка серед інших вчителів проводить уроки в цьому кабінеті, використання сучасного кабінету дає можливість осучаснити процес навчання, більш якісно проводити уроки математики та зацікавлювати учнів до отримання знань.
«Завдяки новому обладнанню кабінету математики ми можемо не тільки використовувати презентаційні матеріали, але і в інтерактиві будувати геометричні фігури, їх перерізи та комбінації кількох фігур, якісно здійснювати перевірку знань, і головне – проводити уроки дистанційно», – зазначила Надія Котелевець.
Варто додати, що обладнання дороговартісне і коштує 223 тисячі гривень.