Валківська лікарня отримала у власність рентгенівський апарат та кисневі концентратори.

Нову рентгенівську діагностичну установку OPERA RT20Harp та 63 потужних кисневих концентратори Валківській громаді передала Харківська обласна рада. Фактично це медичне обладання було передано нашій лікарня у грудні минулого року, але не було прийнято у власність юридично. На сесії міської ради депутати проголосували за взяття майна на баланс КНП «Валківська районна лікарня». Всього вартість майна складає 8,9 мільйонів гривень. Тож в подальшому можемо бути впевненими в тому, що дороговартісне обладнання назавжди залишиться нашою власністю, а його використання в подальшому надасть можливість розраховувати на покращення фінансування Валківської медицини Національною службою здоров’я України за рахунок якісного лікування хворих.