Цього року Валківщина має 12 медалістів.

11 золотих і одну срібну медаль отримали випускники нашої громади у 2021 року. Два загальноосвітніх заклади досягли таких високих результатів -Валківський ліцей імені Олександра Масельського випускає 9 відмінніиків навчання, Огульцівська загальноосвітня школа – двох.

Урочисто привітали молодь Валківщини, яка отримала найвищу оцінку знань, на сесії міської ради Валківський міський голова Валерій Скрипніченко та депутати міської ради.

Медалісти отримали сертифікати на грошову винагороду на суму 500 гривень від міської ради та подяки Валківського міського голови.

«Бажаю кожному з вас зробити вдалий вибір в житті та стати гідними громадянами нашої держави, гордістю нашої Валківської громади і своїх батьків», – звернувся до випускників Валерій Скрипніченко.