Сьогодні, 10 березня 2021 року, відбулося офіційне закриття виставки  майстрів народної  творчості  Валківщини «Україно, моя вишиванко»

Сьогодні, 10 березня 2021 року,  у творчий світлиці народного дому “Іскра” відбулося офіційне закриття виставки  майстрів народної  творчості  Валківщини «Україно, моя вишиванко», відкриття якої відбулося  напередодні 29 річниці Дня Незалежності України».

На виставці, яка діяла більш ніж півроку, було представлено роботи 14 майстринь із усіх куточків нашої територіальної  громади.

Зі словами щирої вдячності за збереження традицій нашого народу звернулася до присутніх секретар Валківської  міської ради Людмила Іванська.

Вона вручила учасникам виставки Почесні грамоти Валківської міської ради та солодкі подарунки. В церемонії нагородження взяли участь начальник відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини Олександр Холодний та директор НД «Іскра» Оксана Холодна.

Дякуємо майстриням нашої громади:

–  Байран Катерині Василівні (с.Костів)

–  Бікетовій Марині Миколаївні (с.Баранове)

–  Гончаренко Ользі Миколаївні (м.Валки)

–  Дудник Антоніні Іллівні (с.Баранове)

–  Корсун Ганні Панасівні (с.Олександрівка)

–  Леонтьєвій Наталії Вікторівні (с.Олександрівка)

–  Лошкарьовій Ніні Миколаївні (м.Валки)

–  Мізяк Ларисі Петрівні (с.Баранове)

–  Новосельцевій Тамарі Єгорівні   (сел.Старий Мерчик)

–  Пасічник Ларисі Олексіївні   (с.Благодатне)

–  Рисованій Лідії Аркадіївні    (сел.Старий Мерчик)

–  Хворост Наталії Іванівні (с.Баранове)

– Рисована Людмила Федорівна (с. Баранове)

Нехай залишаються ці віковічні традиції у нашій громаді, які єднають нас із нашими пращурами. Вони є історією нашої країни, історією окремої родини, історією кожної людини.

Бережімо цей скарб і передаємо наступним поколінням.