Валківська районна філія Харківського обласного центру зайнятості інформує про можливість отримання ваучера на безкоштовне навчання.

Хто може отримати ваучер та пройти безкоштовне навчання: особи

• які не зареєстровані в центрі зайнятості, як безробітні та не досягли пенсійного віку;
  • віком старше 45 років;
  • має професійну (професійно – технічну освіту), вищу освіту;
  • страховий стаж становить не менше 15 років;

Професії, за якими можливе навчання (в тому числі за дистанційною та дуальною формами навчання):

• Верстатник широкого профілю;
  • Кухар;
  • Монтажник гіпсокартонних конструкцій;
  • Плодоовочівник;
  • Тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва;
  • Кравець;
  • Лицювальник-плиточник;
  • Оператор верстатів з програмним керуванням;
  • Слюсар-ремонтник;
  • Фрезерувальник;
  • Токар;
  • Швачка.

Навчання проходить  на базі Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості: Харківська обл., Дергачівський р-н,          м. Дергачі, вул. Наукова, 1, м. Харків, пров. Халтуріна, 3.

За більш детальною інформацією звертайтеся до Валківської районної філії Харківського обласного центру зайнятості, що знаходиться за адресою: м.Валки, проспект Григорія Сковороди, 1А або за тел. (05753)5-11-34, 5-24-34.