Валківська районна філія Харківського обласного центру зайнятості повідомляє про потребу в кадрах роботодавців Валківщини

ЗАПРОШУЄМО НА РОБОТУ.

Комірник Робота на виробничому підприємстві в м. Валки.

Вимоги: вища освіта, досвід роботи, знання 1С.

Заробітна плата 12 000 грн.

Оператор верстатів з програмним керуванням Робота на виробничому підприємстві в м. Валки.

Вимоги: професійно-технічна освіта, досвід роботи.

Заробітна плата 10 000 грн.

Кур’єр Робота в с. Сніжків. Доставка ділових паперів, листів. Робоче місце для особи з інвалідністю. Є підвіз до місця роботи з м. Валки. 0,5 ставки.
Дорожній робітник Робота на дорожньому підприємстві м. Валки. Проведення дорожніх робіт.

Заробітна плата від 6000 грн.

Вантажник Робота на виробничому підприємстві в м. Валки. Проведення вивантажувально-навантажувальних робіт.

Заробітна плата від 6000 грн.

За детальною інформацією необхідно звертатися до Валківської районної філії Харківського обласного центру зайнятості за адресою: м.Валки, пр-т. Григорія Сковороди, буд.1А або за тел. (05753) 5-27-34, 0983558468, 0960810737.