У Валках відкрився боксерський клуб

КОЛИ ЗБУВАЮТЬСЯ МРІЇ

Цієї неділі у місті Валки відбулася важлива  подія – урочисте відкриття боксерського клубу, на базі якого розпочала роботу дитяча секція боксу. Керівник  клубу та тренер  – Андрій Онищенко, для якого створення такої дитячої локації було давньою мрією. Слід зазначити, що перші вихованці клубу не тільки із Валок, діти приїздять із сіл громади також. Потреба займатися боксом у дітей та молоді назрівала давно і всі вони також мріяли про таку секцію.  Сьогодні, завдячуючи ентузіазму Андрія Онищенка, дієвій підтримці однодумців та батьків їх мрія здійснилася.

Серед поважних гостей відкриття валківського боксерського клубу – Президент Харківської обласної Федерації боксу, член Виконкому Федерації боксу України, директор КЗ «МКДЮСШ ХТЗ», заслужений тренер України з боксу, заслужений працівник фізичної культури і спорту України Леонід Задорожній. Підтримати та привітати Андрія Онищенка також приїхали Майстри спорту по боксу Радянського Союзу Сергій Ковальов, Ігор Кошман, Дмитро Чернишов, Ігор Клоков. Віталій Захаров, керівник спортивного клубу “Карат 777”, завітав із подарунком –  боксерським мішком. На святі відкриття був друг дитинства Андрія Онищенка, тренер з 37 річним стажем Олег Белець, який здійснює методологічну підримку.

Свого колегу та друга привітав із втіленням в життя такого важливого для всієї громади проєкту міський голова Валерій Скрипніченко.

Спонсорську допомогу у відкритті клубу надали: в минулому боксер, брат Олександр Онищенко, підприємці Олександр Харченко, Олександр Кривич, Юрій Гудзенко, Олексій Тімченко, Світлана Ніколенко, Віталій Минко, Святослав Приходько.

У своєму виступі керівник клубу щиро подякував усім за підтримку і фінансову допомогу та нагородив спонсорів подяками.

Із захопленням зустрічали усіх гостей юні боксери та їх батьки. Урочисту стрічку нового боксерського рингу розрізав один із меценатів Олександр Коваль разом із наймолодшими вихованцями секції Святославом Назарько та Катериною Степановою.

На новому ринзі дівчатка  спочатку представили глядачам  театралізований міні-бій, а хлопці продемонстрували показові виступи із здобутими першими боксерськими навиками.

Захід приурочений Міжнародному Дню захисту дітей, тож щиро бажаємо, щоб головна місія боксерського клубу – пропагувати спорт  і здоровий спосіб життя серед дітей та підлітків у нашій громаді з успіхом працювала заради нашого майбутнього покоління.