БРОНЗА У ПОСАДОВИХ ОСІБ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ВАЛКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

29 травня 2021 року, на стадіоні ХТЗ відбувся ІІ етап Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування. Всього приймало участь 14 команд Харківської області.
Команда посадових осіб місцевого самоврядування Валківської МТГ виступила у 5 видах спорту: футзал, волейбол, теніс настільний, шахи та шахмати. “СРІБЛО” вибороли футболісти, волейболісти посіли четверте місце, “СРІБЛО” також у шашистів у загальнокомандному заліку та “БРОНЗА” у тенісистів.
Загальнокомандний “БРОЗОВИЙ” виступ – це достойне представлення нашої громади на обласному рівні.
Відділ вдячний кожному спортсмену за відданість і жагу до перемоги. Подальших нам гарних виступів та яскравих перемог!

За інформацією відділу молоді, фізичної культури та спорту Валківської міської ради