Валківська міська рада підтримує громадян, які з різних причин перебувають у складних життєвих обставинах. З цією метою депутатами міської ради було затверджено Програму соціального захисту населення Валківської міської ради  на 2021-2025 роки, якою передбачено надання адресної підтримки найбільш незахищеним верствам населення.

Так, у березні 2021 року вже 78 громадян отримали матеріальну допомогу різного призначення  із міського бюджету.

Серед них 6 громадян, які проходять процедуру гемодіалізу, що проводиться на базі нефрологічного центру Обласного клінічного центру урології і нефрології  ім.В.І. Шаповала,  на суму 64 648,31 гривень .

За рішенням виконавчого комітету Валківської міської ради від 19.03.2021 року одноразову матеріальну допомогу на поховання непрацюючих громадян працездатного віку, які не перебували на обліку в центрі зайнятості, отримало 8 громадян на суму 24  тисячі гривень.

Одноразову матеріальну допомогу отримало 6 членів товариства інвалідів Валківського району Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України» на суму 15 тисяч гривень.

Як уже повідомлялось раніше,  допомогу отримали ще 58 чоловік, які тривалий час борються із тяжким захворюванням та 3 особи, які постраждали внаслідок пожеж на загальну суму 216 тисяч гривень.