21 березня – День працівників житлово-комунального господарства. Вітання міського голови працівникам галузі.

Шановні працівники житлово-комунального господарства та всієї галузі побутового обслуговування населення нашої громади!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята!

У цей день – доземний уклін та слова подяки усім, на кого покладено важливу роль у забезпеченні діяльності усіх сфер Валківщини, у задоволенні наших потреб повсякденними і життєво необхідними послугами. Без вашої кропіткої роботи неможливо уявити наше життя, адже часто ви починаєте свій день вдосвіта, а закінчуєте його тоді, коли сходить місяць. Завдяки вашій праці та вашим “золотим” рукам громада стабільно забезпечується водою, підтримується безперебійна робота інженерних комунікацій, проводиться благоустрій вулиць, надаються послуги з ремонту побутової техніки, взуття, одягу та інші. І саме ви робите все можливе, щоб обсяг та якість цих послуг відповідали запитам наших співгромадян.

Тож прийміть щирі вітання і побажання міцного здоров’я,  гарного весняного настрою,  наснаги, злагоди, щастя і світлого майбутнього. Нехай тепло і затишок ваших осель зігріває ваші серця і душі!

Зі святом вас!