У Старому Мерчику буде встановлено Ангела-сурмача.

Копію  металевого пам’ятного знаку Ангел-сурмач, що встановлений у Чорнобилі на меморіалі «Зірка полинь», буде встановлено у Старому Мерчику. Суть пам’ятного знаку – відображення всієї трагічної суті і людського болю, покинутих населених пунктів та загиблої етнокультури Чорнобильського краю.

За ініціативи заступника Валківського міського голови Ольги Борщ в рамках відзначення 35 –ї річниці Чорнобильської катастрофи планується встановити міні-копію Ангела-Сурмача у центрі Старого Мерчика. Відкриття події заплановано на 24 квітня цього року. Про це повідомив голова Валківської районної громадської організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України», член громадської ради Володимир Калугін. Він також зазначив, що пам’ятний знак, який стоїть на Меморіалі Слави у Валках, також буде оновлено новими елементами, що увіковічать пам’ять про зниклі населені пункти внаслідок трагедії та людську скорботу.