Валківська районна філія Харківського обласного центру зайнятості повідомляє про потребу в кадрах роботодавців Валківщини

ЗАПРОШУЄМО НА РОБОТУ.

Водій автотранспортних засобів Робота на транспортному підприємстві м. Валки. Перевезення вантажів на автомобілях МАЗ, Газель.

Вимоги: наявність прав категорій В, С, С1, Д. Заробітна плата від 7000 грн.

Інженер з охорони праці Робота на виробничому підприємстві м. Валки Вимоги: наявність повної вищої освіти.

Заробітна плата від 6000 грн.

Тракторист Робота на виробничому підприємстві смт. Ков’яги. Переміщення вантажу по території підприємства на тракторі JCB.

Вимоги: наявність прав тракториста.

Заробітна плата від 6000 грн.

Додатково: нроводиться підвіз працівників з м.Валки.

Викладач образотворчого мистецтва Робота в освітньому закладі м. Валки.

Вимоги: повна вища освіта відповідного напрямку підготовки.

Заробітна плата 9600,00 грн.

Лаборант Робота на виробничому підприємстві м. Валки. Вимоги: професійно-технічна або вища освіта та досвіду роботи від 1 року.

Заробітна плата від 7000 грн.

За детальною інформацією необхідно звертатися до Валківської районної філії Харківського обласного центру зайнятості за адресою: м.Валки, пр-т. Григорія Сковороди, буд.1А або за тел. (05753) 5-27-34, 0983558468, 0960810737.