![изображение_viber_2021-07-02_11-20-35](https://old.valky-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/07/изображение_viber_2021-07-02_11-20-35-678x381.jpg)
Як повідомив директор комунального підприємства КП «Вода» Борис Мирошниченко на засіданні Штабу по підготовці до нового опалювального періоду, в громаді вже ведеться робота по ремонту водогону та артезіанських свердловин.
«Зокрема, заплановано капітальний ремонт водогону по провулку Майському в місті Валки , вже виготовлена проектно-кошторисна документація на проведення робіт і оголошено тендер на підрядника. Також депутати затвердили передачу артезіанської свердловини в селищі Ков’яги на баланс підприємства КП «Вода» та проектно-кошторисну документацію на проведення її ремонту. Там теж плануємо розпочати капітальний ремонт», – зазначив Борис Мирошниченко.
Він також повідомив, що в рамках підготовки до нового опалювального періоду відремонтовано приміщення водозабору, що на вулиці Гоголя.