Сьогодні – День податківця. Валерій Скрипніченко привітав валківських податківців з професійним святом.

День податківця України відзначається щорічно 2 липня. Свято встановлено в Україні згідно з Указом Президента України “Про День податківця України” від 25 червня 2020 р.
« Ваша діяльність багато в чому визначає економічну стабільність громади, адже, одне з головних і важливих завдань вашої професійної діяльності – це поповнення бюджету. Від Вашого професіоналізму, наполегливості і цілеспрямованості залежить зростання податкових надходжень в громаді, а значить і рівень життя валківчан, розвиток інфраструктури.
Бажаю Вам здоров’я, процвітання справі, якій ви служите. Вам і вашим родинам – міцного здоров’я і щастя», – звернувся міський голова до податківців та вручив грамоти з нагоди професійного свята.