28 травня 2020 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Валківської міської ради

На виконкомі були розглянуті питання:

• Про закріплення за КЗ „Валківський ліцей ім.О.Масельського Валківської районної ради Харківської області” та  ЗОШ  І-ІІІ ступенів  Валківської районної ради Харківської області ділянок адміністративних районів м. Валки та  закріплення за міськими дошкільними навчальними закладами ділянок адміністративних районів міста Валки.
  • Про переведення валківських дошкільних навчальних закладів Валківської міської ради на санаторний режим роботи у літній період 2020 року.
  • Про надання матеріальної допомоги членам первинних ветеранських організацій міста,члену товариства інвалідів Валківського району Харківської області ВОІ „СОІУ”, учаснику бойових дій, що брав безпосередню участь у антитерористичній операції на сході України.
  • Про закріплення житла за дитиною-сиротою  та про затвердження висновку про доцільність призначення громадянина опікуном над сестрою
  • Про утворення постійно діючої комісії з виявлення, обстеження та взяття на облік безхазяйного нерухомого майна та  майна відумерлої спадщини та про створення комісії з питань визначення стану зелених насаджень за відповідними адресами