Щасливої та щедрої долі у житті, вам, дорогі випускники!

Шановні випускники!

Шкільний випускний бал – свято, якого немає у жодному календарі: воно буває лише один раз у житті кожної людини. Не зважаючи на це,
в ньому зустрічаються біль розлуки, сум прощання і світло надії,
радість зустрічі з майбутнім.

Вирушаючи у далеку й незвідану дорогу, візьміть із собою благословення батьків і вчителів – вічні, як рідна земля, напутні слова, які додадуть вам віри у завтрашній день, надії та впевненості у власних силах, цілеспрямованості та сміливості у досягненні високих ідеалів і омріяних цілей вашого щасливого майбутнього життя.
Також вітаю батьків сьогоднішніх випускників. Разом із своїми дітьми ви пройшли цей довгий і непростий шлях. Разом з ними навчалися, раділи першій написаній букві і першому прочитаному слову, переймалися невдачами та підтримували у важку хвилину.
Нехай ваші діти завжди вас люблять і розуміють, ніколи не забувають дороги до рідної домівки, а здобувши професію,
повертаються назавжди до нашого міста.
Бажаю вам, дорогі друзі, міцного здоров’я, щасливої долі, творчих успіхів і відкриттів, вагомих здобутків у всіх задумах та починаннях, всього найкращого.

Щасливої та щедрої долі у житті, вам, дорогі випускники!
В добру путь!

З повагою,
міський голова                                                                                           Валерій Скрипніченко