У Валківській громаді розпочато роботу по ремонту мережі водопостачання.

Як повідомив директор комунального підприємства КП «Вода» Борис Мирошниченко на засіданні Штабу по підготовці до нового опалювального періоду, в громаді вже ведеться робота по ремонту водогону та артезіанських свердловин.
«Зокрема, заплановано капітальний ремонт водогону по провулку Майському в місті Валки , вже виготовлена проектно-кошторисна документація на проведення робіт і оголошено тендер на підрядника. Також депутати затвердили передачу артезіанської свердловини в селищі Ков’яги на баланс підприємства КП «Вода» та проектно-кошторисну документацію на проведення її ремонту. Там теж плануємо розпочати капітальний ремонт», – зазначив Борис Мирошниченко.
Він також повідомив, що в рамках підготовки до нового опалювального періоду відремонтовано приміщення водозабору, що на вулиці Гоголя.