Про роботу з молоддю говорили під час зустрічі з експертом з розвитку соціальних послуг Дмитром Дерев’янко

Міський голова зустрівся з  експертом з розвитку соціальних послуг міжнародної благодійної організації «Партнерство «Кожній дитині» Дмитром Дерев’янко. Під час зустрічі мова йшла про роботу шкільного парламенту, що діє у ліцеї імені Олександра Масельського. Наскільки ефективною є його діяльність і як вона впливає на розвиток громади зараз, розповів Валерій Скрипніченко. Він зокрема, повідомив, що тема залучення молоді до управління громадою наразі є актуальною і перспективною, і саме з цією метою при Валківській міській раді створена Молодіжна рада. «Ми, управлінці, можемо бачити проблему зі свого боку, а молодь бачить її зі своєї позиції, тому іноді пропонує свої ефективні рішення, відмінні від наших. Можу сказати, що в консультаціях з молоддю зацікавлені всі. І головне, дітям цікаво. Завдячуючи молодіжній ініціативі в місті вже реалізовано низку проектів», – розповідає міський голова.  На зустрічі були також присутні куратори дитячого парламенту Таміла Губська та Ірина Бонь, заступник міського голови Ольга Борщ.

Нагадаємо, що шкільний парламент було створено у лютому 2018 року в ліцеї імені Олександра Масельського за підтримки Міжнародної благодійної організації “Партнерство кожній дитині”.  Відтоді учні періодично провідують людей літнього віку в центрі надання соціальних послуг, проводять в місті різноманітні акції. Усе це вони роблять за власним бажанням у свій вільний час.