Про зміну офіційної назви організації та інше йшлося на засіданні Президії ради ветеранів

Відбулося перше в цьому році засідання Президії ради Ветеранів Валківської територіальної громади.

Одним з питань, що розглянули на засіданні – внесення змін до назви організації. Відтепер ветеранська організація змінила свою офіційну назву і буде зареєстрована як «Організація ветеранів Валківської міської територіальної громади».

Також ветерани обговорили створення нового квітника у парку «Сонечко». Ініціатива прикрасити місто новою клумбою до 375-річчя Валок належить членам ветеранської організації і була одноголосно ухвалена Президією.

Інші питання, що складали порядок денний роботи Президії, стосувались робочих питань. Серед них – кооптація складу ради, кооптація складу президії, надання адресної допомоги ветеранам та підсумки передплатної кампанії газети «Слово ветерана Харківщини».

Членів ветеранської організації традиційно привітав міський голова Валерій Скрипніченко. Він також поспілкувався з ними, обговоривши нагальні питання.