Один із пріоритетів роботи ЦНАП – наблизити надання послуг до населення і зробити їх якісними. Про це сказав перший заступник міського голови Ігор Нізельковський на нараді, яку провів з керівниками служб та відділів, що надають адміністративні послуги населенню. Зокрема, на нараді йшлося про розширення повного переліку послуг, що надаються через Центр надання адміністративних послуг Валківської міської ради шляхом аж до повного охоплення ними всіх служб, до яких звертається населення. Як це зробити краще, які першочергові кроки мають бути на цьому етапі – обговорили під час роботи. «Маємо вийти на той етап обслуговування, щоб жителю Валківської об’єднаної громади найближчим часом вже не довелося їхати у місто для отримання потрібної послуги. Фахівці будуть працювати з виїздом на місця», – підводячи підсумки наради, звернувся до присутніх Ігор Нізельковський.