На наступному тижні почнуться виплати хворим, що потребують гемодіалізу.

На наступному тижні почнуться виплати хворим, що потребують гемодіалізу. Про це повідомила заступник міського голови Ольга Борщ на зустрічі з хворими, що постійно потребують гемодіалізу.  На зустрічі також була присутня начальник управління соціального захисту населення міської ради Ірина Нізельковська. Вона детально пояснила кожному про розмір і деталі нарахування виплат.

Довідково: на території Валківської громади, враховуючи села, проживає 7 хворих з нирковою недостатністю. Щотижня вони потребують кілька процедур гемодіалізу, який проводиться тільки у Харківській міській клінічній лікарні №17. Для цього потрібен транспорт і всі витрати, пов’язані з ним, які часто бувають не під силу хворим. Валківська міська рада надає підтримку таким хворим та постійно шукає шляхи для полегшення їхнього життя.

Фото учасників зустрічі не публікуємо з етичних міркувань.