![ed7d2a31-50bb-47fb-a86d-751416ab3642](https://old.valky-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/ed7d2a31-50bb-47fb-a86d-751416ab3642-678x381.jpg)
До міського голови під час особистого прийому звернулось 4 громадянина.
Коло питань, що порушували люди, стосувалось оформлення права власності на земельну ділянку, з якого віку дитину приймають до школи та присвоєння адресного номера будинку у селі Серпневе. Обговорили також вшанування ветеранів-учасників бойових дій Другої світової війни, а саме – замовлення та виготовлення медалей.
До вирішення всіх питань залучені відповідальні профільні фахівці міської ради.