До громадських робіт соціальної направленості залучатимуть осіб з числа безробітних.

Заступник Валківського міського голови Ольга Борщ взяла участь у роботі круглого столу на тему «Організація громадських робіт соціальної направленості в Валківській територіальній громаді», який був організований Валківською районною філією Харківського обласного центру зайнятості. Мова йшла про громадські роботи зазначеного напрямку із залученням до них осіб з числа безробітних . Зокрема, визначили потребу в додаткових працівниках для проведення таких робіт, визначились із їх видами та термінами виконання. Зазначимо, що роботи соціальної направленості включатимуть в себе роботу із соціально вразливими верствами населення, надання допомоги учасникам АТО та їх сім’ям, допомоги особам з інвалідністю, одиноким особам похилого віку.

В обговоренні також взяли участь начальник управління соціального захисту міської ради Ірина Нізельковська, заступник директора центру надання соціальних послуг Заліна Губська, старости с. Баранове Микола Петренко та смт. Ков’яги Олексій Офій