![photo_2021-06-25_10-32-04](https://old.valky-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/photo_2021-06-25_10-32-04-678x381.jpg)
Дане виробництво буде розміщуватись за адресою м.Валки, вул. 1 Травня.
Як ми уже писали раніше, цей проєкт передбачає облаштування інфраструктури комплексу виробництва по переробці відходів міських очисних споруд та твердих відходів. Він буде розташований на площі 23 га поряд з очисними спорудами. Виробничий комплекс складатиметься із 6 – ти підприємств – заводу очисних споруд, заводу біогазу, заводу метанолу, заводу біодизелю, заводу оцтової кислоти, сортувальної лінії сміття.
Запуск суміжного виробництва цих підприємств дасть можливість громаді вийти на економічно високий рівень. Серед переваг – створення близько 300 нових робочих місць, зниження вартості води (за рахунок альтернативних джерел електроенергії), додаткові надходження до бюджету, і головне – екологічна безпека, оскільки сміття та інші відходи стануть сировиною для вторинної переробки.