Вітання Валківського міського голови Валерія Скрипніченка із Великоднем

Дорогі Валківчани! Щиро вітаю вас із світлим Христовим Воскресінням, святом відродження і любові!

Цей день є символом нашого спасіння, він вкотре спонукає нас замислитися над вічними цінностями християнської моралі, наповнити наші серця добром і любов’ю, зміцнитися духовно. У цей день, посилаючи до Бога свої найсвітліші молитви, попросимо духовного оновлення, миру, достатку та злагоди. Нехай Господь благословить своїми щедротами нашу Валківську громаду, подарує радість і благополуччя.

Щиро вірю, що Великодні дзвони додадуть нам сил та енергії перебороти всі труднощі сьогодення, спрямовані на боротьбу з коронавірусною хворобою та її соціальними і економічними наслідками, зберегти в серцях милосердя і повагу один до одного, допоможуть зміцнити віру у перемогу життя над смертю.

Бажаю вам, дорогі земляки, аби радісні Пасхальні дні поклали благодатні початки новим перемогам і звершенням задля добробуту і процвітання наших сіл, селищ та міста! Не переставайте вірити і все задумане здійсниться.

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

З вірою та повагою

Валківський міський голова Валерій Скрипніченко.