Відділ культури, туризму та охорони культурної спадщини Валківської міської ради має нового керівника та головних спеціалістів.

Відповідно до Розпорядження Валківського міського голови №349-К від 02 березня 2021 року Холодного Олександра Миколайовича призначено на посаду начальника відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини Валківської міської ради.

Також питаннями розвитку культури громади будуть займатись головні спеціалісти відділу – Осман Лариса Миколаївна ( призначена Розпорядженням міського голови № 350-К від 03 березня 2021 року) та Шевченко Валентина Петрівна (призначена Розпорядженням міського голови № 64-К від 26 січня 2021 року).

Новий склад працівників культури представив міський голова працівникам галузі сьогодні у приміщенні міської ради.

«Тепер розвиток галузі, піклування про туризм і культурну спадщину – наша спільна з вами турбота. Всі надбання мають бути не тільки збережені, а примножені. Ми – єдина об’єднана громада, і наш успіх залежить тільки від нас», – зазначив міський голова.