БЛАГОУСТРІЙ ГРОМАДИ. ЗВІТ ЗА ТИЖДЕНЬ 9-12 березня 2021 року

КП «ВОДА»
Проведені роботи у м. Валки:
– прочистка каналізаційного колектора: вул. Перемоги, 10; вул. Стадіонна, 2
– ремонт водонапірної башти по вул. Перемоги
– встановлення насосу на арт. свердловину м. Валки, вул. Іванська
– прочистка каналізаційного колектора м. Валки, вул. Пушкіна, 22
– прочистка каналізаційного колектора по вул. Музейна, 6; вул. Шевченка, 30
– прочистка каналізаційного колектора по вул. Стадіонна, 1; вул. Перемоги, 16
– ремонт водонапірної башти по вул. Перемоги
– усунення витоку в колодязі по пров. Заводський, 3
Проведені роботи у громаді:
– забір проб води с. Олександрівка, с. Серпневе, с. Мельниково, с. Н. Мерчик, с. Привокзальне
КП «БЛАГОУСТРІЙ»
Працівниками відділу згідно графіку здійснено вивіз ТПВ – 384 м3 по місту Валки та сел. Старий Мерчик
Дробіння гілок за адресою: вулиць Різдвяна, 12, Музейна, Перемоги.
Електрик КП «Благоустрій» провів ремонтні роботи системи електропостачання у житловому будинку м. Валки
ВІДДІЛ БЛАГОУСТРОЮ Валківської міської ради.
Проведені роботи у м. Валки:
– прибирання сміття по центральних вулицях міста, парках;
– продовжуються роботи із санітарної очистки дерев на території ПЗОВ «Ялинка» (деревина використана для опалення ДНЗ «Яблунька»);
– обрізка та формування крони дерев на кладовищі «Рогозова гора»;
Проведені роботи в громадах – робітники з благоустрою продовжують розчистку територій від порослі та сухостою. Роботи проводяться на узбіччях доріг та на кладовищах. Також проводяться роботи із прибирання від сміття центральних вулиць, узбіч доріг, автобусних зупинок.
ВУЛИЧНЕ ОСВІТЛЕННЯ
В місті Валки переставляння таймерів вуличного освітлення відповідно світловому дню. Ремонтні роботи по вул. Іванська.
В громаді – ремонт обладнання в с. Костів, заміна лампи вуличного освітлення в с. Ясеневе, проведено монтаж лінії вуличного освітлення в с. Кантакузове.