БЛАГОУСТРІЙ ГРОМАДИ ЗВІТ ЗА ТИЖДЕНЬ 15-20 березня 2021 року

КП «Вода»

Проведені роботи у м. Валки:

– усунення витоків в колодязях по вул. Весняна, 56, Шевченка, 102,Пушкіна, 2

– технічне обслуговування засувок по вул. Вусівська

– забір стічних вод для лабораторних досліджень

– прочистка каналізаційного колектора по вул. Шевченка, 28

– відкачка стоків за заявою по просп. Г. Чорнобиля, 3

– прочистка каналізаційного колектора по просп. Г. Сковороди, 1а

– усунення витоку в колодязі вул. Кузнечна, 35

– відкачка стоків за заявою по вул.  Чехова

Проведені роботи у громаді:

– відкачка стоків за заявою с. Сидоренкове

– усунення витоку на свердловині с. Олександрівка

– ремонт водорозбірної колонки та проведення  профілактичних робіт на свердловині с. Мельниково

КП «Благоустрій»

Працівниками відділу  згідно графіку здійснено вивіз ТПВ – 367 м3  по місту Валки, сел. Старий Мерчик та с. Гонтів Яр

Дробіння гілок за адресою: вулиць Музейна, Перемоги, Торгова, початок вулиці Полтавська. Виклики електрика та сантехніка за заявками.

Відділ благоустрою Валківської міської ради.

Проведені роботи у м. Валки:

– прибирання сміття по центральних вулицях міста, парках, на узбіччях доріг вулиць Минківська, Благовіщенська, Ков’язька, біля Кривої греблі.

– кронація дерев по вул. Харківська, проспекту Г.Сковороди

– дробіння гілок по вул. Харківська, Паркова, Ков’язька, Перкіпська, Полтавська, парк «Сонечко»;

– ремонт вуличних сміттєвих урн.

Проведені роботи в громадах  – робітники з благоустрою продовжують розчистку територій від порослі та сухостою, обрізку дерев. Проводяться прибирання  на меморіальних місцях, автобусних зупинках.

ВУЛИЧНЕ ОСВІТЛЕННЯ

Електрики громади ремонтували обладнання, замінювали лампи вуличного освітлення в с. Костів, сел. Ков’яги, с. Заміське. Налаштували таймери у сел. Ков’яги, с. Олександрівка. Проводилася робота із проєктною документацією по вуличному освітленню в с. Сидоренкове.