Відбулися громадські слухання щодо формування території під розташування автозаправочної станції

Сьогодні у Валківській міській раді відбулися громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації – детальний план території, обмеженої автотрасою Київ – Харків – Довжанський (автодорога, торгові об’єкти придорожнього сервісу), житловою забудовою по вул. Богдана Хмельницького та землями Валківської міської ради.

Замовник розробки: Валківська міська рада. Розробник містобудівної документації: приватне підприємство:  «ГРАНД ПРОЕКТ». Мета розроблення: формування території під розташування автозаправочної станції (АЗС) з АГЗП в межах м. Валки, по проспекту героїв Чорнобиля, 23 вздовж автошляху Київ – Харків.

Під час громадських слухань виступила директор ПП «ГРАНД ПРОЕКТ» Алєйнік Ольга Вікторівна, яка розповіла про розроблений проект та дала відповіді на запитання представників громади.

Вирішили питання винести на розгляд сесії міської ради.