Вітаємо команду “Коржівка-Центр” з перемогою у міському чемпіонаті на кубок міського голови, присвяченого Дню Незалежності України

16 серпня на новому полі із штучним покриттям, що знаходиться по вул. Гагаріна відбувся фінал дитячого футбольного чемпіонату на кубок міського голови, присвячений Дню Незалежності України. У чемпіонаті приймали участь три команди: “Посуньки”, “Перемога” та “Коржівка-Центр”.
Перемогу у міському чемпіонаті та право гри у різновіковому чемпіонаті з нагоди Дня міста Валки отримала збірна команда юних футболістів “Коржівка-Центр”.
Валківський міський голова Валерій Скрипніченко особисто вболівав у фіналі чемпіонату, а також забезпечив гравців питною водою, подякував за участь та активне відродження футбольного руху і залучення нових спортсменів до найпопулярнішого виду спорту, вручив пам’ятні подарунки всім учасникам трьох команд, а переможцям кубок міського голови.
Валківська міська рада дякує всім учасникам змагань, а також тренеру і судді В.П.Детюку .

Більше фото та відео на Fb-сторінці Валківської міської ради https://www.facebook.com/ValkyCityCouncil/