Сьогодні у Валках відбувся концерт-вітання “Люди в білих халатах” з нагоди Дня медичних працівників.

Свято розпочали аматори сцени РНД “Іскра”, а потім відбулося урочисте нагородженням кращих працівників медичної галузі Валківщини.
Теплі слова вітання з нагоди професійного свята звучали медикам від керівників району В.І.Войтенка і В.П.Оноші, а також почесних гостей заходу – депутата обласної ради С.М. Пієва та Народного депутата України О.М. Біловола.
Валківський міський голова В.В. Скрипніченко, перебуваючи у відрядженні, також знайшов можливість долучитися до побажань і передав найкращі вітання всім, кого об”єднала медична доля.
Для нашої медичної родини та багатьох валківчан чудовим подарунком в цей день став виступ легендарної групи “Фристай”, які подарували свої найкращі улюблені хіти та нові композиції.