![650x480-toHeight-100-images_djmediatools_img_8591](https://old.valky-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2018/06/650x480-toHeight-100-images_djmediatools_img_8591-678x381.jpg)
Валківський міський голова Валерій Скрипніченко взяв участь у проведенні тематичного семінару в обласній раді щодо розвитку місцевого ФМ-радіомовлення як складової розвитку місцевих територіальних громад.
На Харківщині передбачається реалізація проекту «Мовлення громад», який спрямований на допомогу органам місцевого самоврядування в отриманні власної FM-частоти, формуванні інформаційного поля, що відповідатиме інтересам та потребам і невеликого села, і районного центру. Зараз розпочато конкурс на 24 частоти у двадцяти населених пунктах Харківщини.