![DSC00203](https://old.valky-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2018/05/DSC00203-678x381.jpg)
Випускників, які на святі стали номінантами на отримання престижної премії “Оскар”, їх батьків, працівників закладу із урочистою та водночас трішки сумною подією “Випуск 2018” тепло і щиро привітав міський голова В.В. Скрипніченко, а також мав за честь вручити кожному випускнику статуетки “Оскар”
Більше фото та відео на FB-сторінці “Валківська міська рада” https://www.facebook.com/ValkyCityCouncil/?ref=bookmarks