![z-dnem-narodzhennya-049-3](https://old.valky-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2018/05/z-dnem-narodzhennya-049-3-678x381.jpg)
Шановний Олександре Івановичу!
Прийміть щирі і теплі вітання з нагоди Вашого Дня народження! У цей радісний день від усього серця бажаємо здоров’я, невичерпної енергії, миру і благополуччя, щоб удача, щастя, увага друзів і тепло домашнього вогнища завжди були з Вами!
Хай буде плідною Ваша праця на депутатській ниві, збудуться всі плани і надії, а в домі завжди панують добро і радість. Нехай ніколи не залишають Вас віра, надія і любов, життя завжди буде наповнене невичерпною енергією і оптимізмом, повагою і підтримкою колег, теплотою і любов’ю рідних і близьких!