![31747899_2049063088667254_4497522974496129024_n](https://old.valky-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2018/05/31747899_2049063088667254_4497522974496129024_n-678x381.jpg)
Максим Москвін на цих змаганнях показав вагомі результати: у ривку 130 кг., у поштовху – 162 кг., які дали можливість потрапити йому до четвірки кандидатів в команду юнацьких олімпійських ігор, що відбудуться восени в м. Буенос-Айрес.
Із команди тільки один важкоатлет матиме можливість поїхати до Аргентини, тому щиро бажаємо Максиму вибороти тренуваннями цей унікальний шанс для себе і для нашого міста.