Навчання на практичному семінарі «Модернізація системи теплозабезпечення міста»

Валківський міський голова Валерій Скрипніченко 29 березня перебуває на практичному семінарі «Модернізація системи теплозабезпечення міста», який проходить  в місті Чугуєві Харківської області. Метою заходу є ознайомлення керівників міст з механізмами модернізації централізованої системи опалення, або переходу на децентралізовану систему.

Організатори семінару: ГО «Клуб мерів», Чугуївська міська рада та ГС «Асоціація українських виробників» за підтримки Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України  і Харківської обласної державної адміністрації.

Навчання проходять за наступними питаннями:

1. Європейські принципи ефективного управління
  2. Акватерм – виставка великих можливостей. Зберігаємо енергію разом.
  3. Інструменти для забезпечення фінансування модернізаційних програм міст, державні, грантові, кредитні; юридичні аспекти правильної подачі заявки на отримання фінансування
  4. Управління енергією в місті/громаді
  5. Ситуація в енергетичній галузі, перспективи розвитку електроенергетики, переваги та стартові можливості оперативного реагування на сучасні виклики, електроопалення – шлях до енергонезалежності держави
  6. Приклади модернізації, практичні шляхи та компанії, які реалізують дані проекти ЕСКО контракти: досвід, можливості, приклади