Відбувся міський етап районного конкурсу  читців  « Іду душею до Тараса»

Jpeg

У Валківській центральній дитячій бібліотеці відбувся міський етап районного конкурсу  читців  « Іду душею до Тараса».  Творче змагання проходило у двох вікових номінаціях. Школярі захоплено виконували поезію Великого Кобзаря, що черговий раз підтвердило його невмирущу силу і геніальність поетичного слова.

Переможцями у І віковій номінація (3-6класи) стали: Аліна Карпенко – учениця 3 класу Валківського ліцею ім. Масельського – І місце та Поліна Микитченко – учениця 4 класу Валківської ЗОШ І-ІІІ ст. – ІІ місце.

У ІІ віковій номінації (7-11 класи) виявити переможців журі було дуже непросто. Безперечним лідером став Денис Шевченко – учень 10 класу ліцею ім. Масельського. ІІІ місце посіла  Софія Надьон – восьмикласниця ліцею, а от ІІ місце поділили між собою Марія Клочко та Аліна Супрун – теж учениці 8 класу ліцею.

Щирі оплески присутніх, почесні грамоти переможців міського етапу конкурсу були підкріплені подарунками від міського голови В.В.Скрипніченка.

Сподіваємося, що  на районному етапі конкурсу читців « Іду душею до Тараса»  наших переможців теж чекають перемоги.