![DSC06801](https://old.valky-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2018/02/DSC06801-678x381.jpg)
2 лютого, відповідно до ч.7 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міський голова Валерій Володимирович Скрипніченко прозвітував про свою роботу перед територіальною громадою міста на відкритій зустрічі з громадянами, яка відбулася у залі засідань Будинку рад.
По завершенню звіту, мешканці міста задавали питання, вносили пропозиції та висловлювали слова вдячності за результативну роботу міської ради.