26 січня  2018 року передчасно перестало битися серце Почесного громадянина міста Валки, Почесного громадянина Валківського району  Желєзняка Миколи Матвійовича.

Валківська територіальна громада міста  в особі міської ради висловлює глибокі співчуття рідним та близьким у зв’язку зі смертю Миколи Матвійовича Железняка.

Желєзняк Микола Матвійович 1946 року народження, уроженець села Добропілля Валківського району Харківської області, історик за фахом, член Спілки журналістів України та краєзнавець за покликом, все своє життя працював у районі із майже сорока двох років трудового стажу тридцять шість присвятив державній службі та службі в органах місцевого самоврядування району.

Микола Матвійович відомий краєзнавець,  дослідник  історії нашого міста та району, автор книг та праць: «Місто на краю дикого поля», «Слобожанщина почалася з Валок. ХVІ-ХVІІ ст.», «Валківські гіппократи», «Обереги духовності», «Шляхами народного подвигу. 1941-45», «Під гірким сяйвом зірки «Полин», «Валківське дворянство»; «Валківщина у «Божевільному» столітті», брав участь у створенні 8-го тому «Книги пам’яті України» (Харківщина, 1995) та книги «Чорнобиль» (1997), був редактором першого регіонального енциклопедичного видання в Україні «Валківська енциклопедія»).

Траурні заходи та церемонія прощання відбудуться 27 січня

о 12.00 год. в РНД «Іскра»