23 січня в кабінеті міського голови В.В. Скрипніченка, за ініціативи Валківського РВ ГУ ДСНС України у Харківській області, відбулися нарада щодо попередження виникнення пожеж та недопущення загибелі людей на них.

В нараді взяли участь заступник начальника Валківського РВ ГУ ДСНС України у Харківській області підполковник служби цивільного захисту Наливайко С.С., провідний інспектор Валківського РВ ГУ ДСНС України у Харківській області лейтенант служби цивільного захисту Дорошенко В.С., завідувач сектору усиновлення, опіки, розвитку сімейних форм виховання служби у правах дітей Валківської РДА Савченко Т.І., соціальний педагог районного методичного кабінету відділу освіти Борисенко У. В., заступник міської ради Нізельковський І.О., керуючий справами виконавчого комітету Л.М. Адамська, заступник начальника відділу благоустрою міської ради Іванова С.М., представники засобів інформації.
Валківський міський голова В.В. Скрипніченко у вступному слові наголосив на важливості заходів по попередженню виникнення пожеж, недопущення загибелі людей на них і закликав працювати на упередження ситуації.
За результатами наради, сформована комісія для проведення рейду у складі представників органів ДСНС України, органів державної виконавчої влади, представників соціального захисту населення, відділу освіти Валківської РДА, засобів масової інформації по перевіркам житлового сектору багатодітних неблагонадійних родин та сімей, які потрапили у складні життєві обставини на території Валківської міської ради.
Цього ж дня комісія провела профілактичні рейди по місту щодо попередження виникнення пожеж та недопущення загибелі людей на них.