Щотижнева нарада

Валківський міський голова Валерій Скрипніченко провів розширену щотижневу апаратну нараду, на яку були запрошені завідуючі ДНЗ «Берізка», «Веселка», «Яблунька»,  директор КП «Благоустрій»,  працівники ради.

Під час наради В. Скрипніченко, у зв’язку з погіршенням погодних умов, акцентував увагу відповідних структурних підрозділів на злагодженій організації роботи щодо своєчасного розчищення доріг та тротуарів від снігових заметів таза необхідністю посипання їх  піщано-сольовою сумішшю.

На порядку денному були підняті питання своєчасного забезпечення дошкільних установ міста м’ясом та молочними продуктами, а також укладення договорів на їх постачання.  Особлива увага була приділена питанню дотримання санітарних умов у закладах щодо зменшення розповсюдження вірусних захворювань.

Працівники міської ради прозвітували про виконану роботу та спланували роботу на наступний тиждень.