![изображение_viber_2021-06-16_16-40-14](https://old.valky-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/изображение_viber_2021-06-16_16-40-14-1-678x381.jpg)
Цю подію обговорили під час робочого візиту заступника міського голови Ольги Борщ до Кобзарівки. В рамках святкування відбудеться святковий концерт за участю валківських артистів, виставка виробів місцевих майстринь та ігрові квести.
Заплановано, що захід пройде 25 червня біля адміністративної будівлі старости. Розпочнеться він о 15.00 і триватиме до вечора. Запрошуємо жителів села відсвяткувати разом.