Почесні громадяни міста Валки – 2017

Відповідно до рішень XVIII сесії VII скликання, до ст. 25 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та керуючись Положенням про присвоєння звання “Почесний громадянин м. Валки”, звання прсвоєно:

Віктору Васильовичу Федотову, тренер з важкої атлетики;
Володимиру Васильовичу Калугіну, голова Валківської районної громадської організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів «СОЮЗ ЧОРНОБИЛЬ УКРАЇНИ»;
Миколі Кузьмичу Нечволоду, доктор фізико-математичних наук, професор, академік Академії наук технологічної кібернетики України та двох міжнародних академій, заслужений працівник освіти України;
Олександру Миколайовичу Біловолу, Академік Національної Академії медичних наук України, «Почесний громадянин Харківської області», народний депутат України.