З місцевого бюджету здійснено ряд матеріальних допомог.

За рішеннями виконавчого комітету Валківської міської ради, засідання якого відбулося 17 го травня 2021 року, призначено:

• одноразову матеріальну допомогу членам товариства інвалідів Валківського району Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України» на суму 15,0 тисяч гривень;
  • одноразову матеріальну допомогу на поховання непрацюючих громадян працездатного віку, які не перебували на обліку в центрі зайнятості за заявою отримає 1 особа в сумі 3 тисяч гривень.

Також на підставі наказу начальника управління соціального захисту населення Валківської міської ради надано разову грошову допомогу з нагоди ювілею особам, яким виповнилось 80 і більше років на загальну суму 11 тисяч гривень.