![unnamed (3)](https://old.valky-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/unnamed-3.jpg)
Сердечно вітаю Вас, хранителів історико-культурної спадщини Валківщини, з професійним святом – Міжнародним днем музеїв.
Наш Валківський краєзнавчий музей – це світлиця нашої багатої історії та культури, правдивий портрет героїчного минулого, самобутніх звичаїв, вікової мудрості й безцінного досвіду краян.
Саме музеї сьогодні доносять до суспільства велич прадавньої історії, надихають митців на створення нових шедеврів.
Ваша повсякденна і невтомна праця, наукові та творчі здобутки сприяють піднесенню рівня культурного, духовного та освітнього розвитку нашого народу, заслуговують на щиру вдячність і визнання.
Зичу всім працівникам музею, подвижникам важливої й благородної справи щастя, здоров’я, успіхів, добробуту та творчих здобутків у збереженні, примноженні та розвитку української культури.
З повагою
міський голова Валерій Скрипніченко