Вітання Валківського міського голови з Міжнародним Днем музеїв

Сердечно вітаю Вас, хранителів історико-культурної спадщини Валківщини, з професійним святом – Міжнародним днем музеїв.

Наш Валківський краєзнавчий музей – це світлиця нашої багатої історії та культури, правдивий портрет героїчного минулого, самобутніх звичаїв, вікової мудрості й безцінного досвіду краян.

Саме музеї сьогодні доносять до суспільства велич прадавньої історії, надихають митців на створення нових шедеврів.

Ваша повсякденна і невтомна праця, наукові та творчі здобутки сприяють піднесенню рівня культурного, духовного та освітнього розвитку нашого народу, заслуговують на щиру вдячність і визнання.

Зичу всім працівникам музею, подвижникам важливої й благородної справи щастя, здоров’я, успіхів, добробуту та творчих здобутків у збереженні, примноженні та розвитку української культури.

міський голова                                  Валерій Скрипніченко