Доступ до «Реєстру територіальної громади» відтепер є у всіх старост населених пунктів Валківщини.

Тож, щоб отримати довідку про реєстрацію або зняття з реєстрації, витяг про зареєстрованих у будинку або квартирі, не потрібно їхати у Валки. Таку послугу зможуть надавати старости у населених пунктах Валківської громади завдяки тому, що вже запущено роботу програми «Реєстр територіальних громад».

Як ми вже повідомляли, «Реєстр територіальних громад» – це база даних, призначена для зберігання, обробки та використання інформації відповідно до вимог законодавства України обліку осіб, які проживають на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці.  Програма відтепер доступна у відділі реєстрації Валківської міської ради та у населених пунктах Валківської громади у старост. Варто також зазначити, що завдяки електронному документообігу та налагодженні обміну інформації в реєстрі вдасться скоротити час подачі документів, зменшити їх кількість та підвищити якість надання послуг.