Нового керівника призначено у Новомерчицькому навчально-виховному комплексі Валківської районної ради Харківської області.

За результатами конкурсу на посаду керівника комунального закладу та відповідно до розпорядження Валківського міського голови від 01 еквітня 2021 року № 411-к Надію Петрівну Корецьку призначено директором Новомерчицького навчально-виховного комплексу Валківської районної ради Харківської області  з 05 квітня 2021 року.

Нового директора закладу педагогічному колективу урочисто представили заступник міського голови Ольга Борщ та начальник відділу освіти міської ради Наталія Заворотня.

«Надія Петрівна під час проходження конкурсного відбору продемонструвала високий рівень знань. Має безліч ідей  стосовно розвитку закладу, буде продовжувати напрацювання в освітньому напрямку», – сказала Ольга Борщ.

Під час роботи з педагогічним колективом закладу обговорили необхідність оновлення комп’ютерної техніки.