Спортивне свято для дітей, приурочене 26-й річниці з Дня Незалежності України

25 серпня на масиві “Перемога” відбулося велике спортивне свято для дітей, приурочене 26-й річниці з Дня Незалежності України. Вже 9 раз поспіль організатори дійства запрошують до участі у спортивних змаганнях малечу масиву та сусідніх сіл. В цьому році до змагань були запрошена команда дітлахів із селища Ков’яги. Змагання проходили в наступних змаганнях: біг на 30 м., стрибок в довжину з місця, футбольний турнір. Всі учасники були розділені на три вікові групи: 3-4 роки,5-6 років та 7-10 рочків. Всього у змаганнях були задіяні 55 маленьких учасників. Організатори дійства подбали про належне проведення заходу із справедливою суддівською колегією, художнє та музичне оформлення, атрибути нагородження переможців та звичайно подарунки та солодощі.
Секретар міської ради Антоніна Іванівна Кривич відвідала змагання, щоб підтримати юних спортсменів та побажати перемоги сильнішим.