ДО УВАГИ ВСІХ МЕШКАНЦІВ ВАЛКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Для Валківської міської ради одним із пріоритетних питань, вирішення якого потребує виваженого підходу,  є питання призначення старост у  нашій громаді.  Відповідно  до чинного  нині   законодавства, старости затверджуються рішенням  ради, яке  приймають  депутати, а пропозиції щодо їх  кандидатур  вносить міський голова.

Валківський міський голова Валерій Скрипніченко розпочав розгляд кандидатур на посади старост відразу після офіційного оголошення результатів виборів, які відбулися 25 жовтня цього року. Прийняття таких доленосних  рішень, звісно, потребують часу, тому обговорення кандидатур, їх бачення розвитку свого населеного пункту тривають і до цього часу.  У своїй передвиборчій програмі Валерій Скрипніченко наголошував та тому, що надважливі рішення, які стосуються життя кожного селища чи села  будуть прийматися тільки разом із мешканцями громад, а питання призначення старост обов’язково буде обговорюватися на місцях.

Наразі, можна вже сказати, що по деяких громадах є певні напрацювання і є прагнення багатьох людей, які хочуть працювати на розвиток Валківщини.  Ці кандидатури цілковито підтримуються  міським головою і готові до зустрічі в громадах.

Міський голова Валерій Скрипніченко своїм  розпорядженням створив  робочу  групу з представників усіх  п’яти  політичних партій і фракцій щодо питання призначення старост.

За результатами засідання робочої групи вирішили:

– кількість  старост  на  даному періоді має максимально відповідати кількості  колишніх селищних і сільських  рад;

–  провести виїзні громадські консультації у населених пунктах щодо кандидатур старост та  врахувати  при прийнятті рішення думку людей;

– міському голові визначитися з кандидатурами  старост та  винести питання про  їх  призначення на  розгляд  найближчого  засідання сесії  Валківської  міської  ради.

Тож, наступний тиждень для нашої громади буде насиченим і визначальним  – станьте активним учасником цих подій –  скажіть своє слово, хто має достойно  представляти  ваші  інтереси у складі  виконавчого комітету Валківської міської ради.

Графік  додається.